Contact

JINT vzw
Grétrystraat 26
1000 BRUSSEL
Bekijk op kaart

We zijn te bereiken van maandag tot en met vrijdag tussen 9u en 17u. Bel 02 209 07 20 of mail naar projecten@jint.be.

Contactpersonen Youth in Action team
Europees vrijwilligerswerk (EVS) en European Solidarity Corps Mandy Trappeniers Mandy.Trappeniers@jint.be
Groepsuitwisseling Lisa Vansteenkiste
afwezig op vrijdagen
Lisa.Vansteenkiste@jint.be
Mobiliteit van jeugdwerkers Marjolein Vandenbroucke
afwezig op woensdagen
Marjolein.vandenbroucke@jint.be
Jongereninitiatief Karlien Leroux Karlien.Leroux@jint.be
Jeugdpartnerschap Mauro Desira
afwezig op vrijdagen
Mauro.Desira@jint.be
Jeugdbeleidsmeeting Mauro Desira
afwezig op vrijdagen
Mauro.Desira@jint.be
Om foto's en infomateriaal over je project door te sturen en voor vragen over communicatie. Sophie Van Daele
afwezig op vrijdagen
Sophie.vandaele@jint.be
Youthpass Kevin Verborgt
afwezig op maandagen
Kevin.Verborgt@jint.be
 
Voor al je vragen over je ingediend dossier mijndossier@jint.be
Andere algemene vragen projecten@jint.be
of via het contactformulier onderaan